VIDEO Sănătatea Cluj, înfrângere dramatică cu Viitorul Șelimbăr. Sibienii au înscris golul victoriei în prelungiri

Sănătatea Cluj a pierdut, scor 1-2, partida cu Viitorul Șelimbăr, din ultima etapă a turului Ligii a 3-a. Pentru oaspeți a marcat Stanciu în minutul 90+1, sibienii reușind o întoarcere spectaculoasă de scor după ce au fost conduși cu 0-1.

CLICK AICI pentru a urmări VIDEO cu golurile partidei

Conform CJSport, Sănătatea Cluj a început în formula: Lăzăreanu – Mic, Matei, Szolosi, Paul – Neamț, Ciupe, Rus, Creț – Roman, Ceaca
Viitorul Șelimbăr a început în formula: Matenciuc – Stanciu, Natea, Vișa, Groza – Neacșa, Curtean, Chindriș, Tegbo – Cîrloanță, Cîrstean

Sănătatea termină turul de campionat pe locul 8, cu 19 de puncte, în timp ce Șelimbărul e pe 6 cu 22. Lider în seria 5 e Comuna Recea, cu 31 de puncte, urmată de Minerul Baia Mare, cu 31 de puncte.